Znoszone damskie sneakers'y

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

kswr.pl wrote: Tue Apr 12, 2022 12:12 pm Ja tez preferuje takie naturalne wywalanie. Zwykly koniec dla tysiecy butkow. Ogolnie miodzio. Probowalwem kiedya jakies ciecie czy cos, ale zupelnie to do mnie nie trafia. Co klasyka, to klasyka. Mam taki uklad z zona, ze jak kupujemy nowe do kolekcji, to wyrzucamy jakies stare. Czasem robie to ja, czasem uda mi sie namowic zone. Musze odszukac jakies fotki z tego :)
wrzuc koniecznie foty
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Wg naturalnego zuzycia do wywalenia kwalifikuja sie trzy pary, jedne Reeboki z 2015 roku, NB majace kolo 5 lat i stare podarte tenisowki Adidasa.
Na razie trzyma je w szafie i nie znajduje sposobu jak ja namowic do porzadkow, zeby sie nie domyslila prawdziwego powodu.
Czy Twoja Zona wie jakie masz zainteresowania?
kswr.pl
Posts: 14
Joined: Fri Mar 29, 2013 11:29 pm

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by kswr.pl »

Tak wie. Jak sie poznaliamy to mialem straszne opory by jej o tym powiedziec. Ale przyjela to lepiej niz sie spodziewalem. Po prawdzie ona mnie mocno rozwinela w tej materii. Oczywiscie nie chodzi o samo wyrzucanie a ogolnie o zabawy lozkowe z butami.
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

kswr.pl wrote: Thu Apr 14, 2022 8:54 am Tak wie. Jak sie poznaliamy to mialem straszne opory by jej o tym powiedziec. Ale przyjela to lepiej niz sie spodziewalem. Po prawdzie ona mnie mocno rozwinela w tej materii. Oczywiscie nie chodzi o samo wyrzucanie a ogolnie o zabawy lozkowe z butami.
zazdroszcze Ci. A jakie buciki preferuje Twoja Zona? Sneakersy czy tez np. szpilki?
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

Co prawda nie sa to sneakery ale jednak .... buty :roll:
Podejrzewam, ze to sasiadki, okolo 35 lat ..... :oops: Rozmiar 40
Zostawilem w kuble, jutro pewnie przyjada po smieci. A moze dopiero po jutrze ze wzgledu na swieta?
A wlasnie swieta powoduja, ze w kubalach jest duzo odpadkow bio wiec jest od razu brudno i nieprzyjemnie co widac wokolo bucikow....
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
koniu
Posts: 48
Joined: Sat Sep 21, 2019 10:40 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by koniu »

Masz wiecej ich zdjec?
koniu
Posts: 48
Joined: Sat Sep 21, 2019 10:40 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by koniu »

Zapowiadaja sie ciekawie, szkoda by ich nie widziec wiecej przed wyrzuceniem
lulek
Posts: 73
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:57 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by lulek »

koniu wrote: Thu Apr 21, 2022 2:48 am Zapowiadaja sie ciekawie, szkoda by ich nie widziec wiecej przed wyrzuceniem
No niestety nie mam. Juz ich nie ma, kubel byl oprozniany w srode. teraz jest prawie pusty.
Henio
Posts: 20
Joined: Mon Dec 17, 2012 6:34 pm

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by Henio »

To trzeba sie dogadac i ewentualnie wymienic czyms
xpowerr
Posts: 58
Joined: Fri Feb 05, 2010 12:52 am

Re: Znoszone damskie sneakers'y

Post by xpowerr »

Ja tam czasem lubie sie pobawic butem przed wyrzuceniem, czesto je rozcinam i koncze na nim ten ostatni raz.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests