Cuckold

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

Post Reply
ShoeFind
Posts: 13
Joined: Tue Jun 23, 2015 3:58 am

Cuckold

Post by ShoeFind »

Nie wiem od czergo zaczac bo trzesa mi sie rece jak to pisze. Od jakiegos czasu jestem w zwiazku z dziewczyna i probowalem namowic ja na cuckold. Na poczatku troche zartowalismy z tego potem rozmawialismy powaznie na ten temat ze jest to jedna z moich fantazji ktora bardzo mnie podnieca. Dzis dostaje od niej wiadomosc ze dzis ma randke ktora skonczy sie w wiadomy sposob. Nie moge zlapac tchu na mysl ze jakis inny mezczyzna bedzie dotykal moja dziewczyne a ona bedzie dotykac jego. Szaleje na mysl o tym ze ja dbam o dziewczyne przytulam glaszcze caluje a ona teraz bedzie uprawiac seks z jakims typem. Jezu ale to dziwne uczucie... zazdrosc podniecenie i zlosc jednoczesnie. Boje sie co bedzie jak ona wroci.

Moja dziewczyna jest swiadoma rowniez mojego fetyszu i obawiam sie ze po powrocie w bucie bedzie czekala mala niespodzianka. Nie wiem jak zareaguje kiedy zobacze stope mojej dziewczyny w spermie jakiegos innego goscia... Zaraz mi serce wyskoczy... Masakra.

Na dowod podsylam zdjecie jakie mi wyslala kiedy szykowala sie na spotkanie:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
jack46
Posts: 391
Joined: Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

Re: Cuckold

Post by jack46 »

Ubrala sie bardzo seksownie na to spotkanie, czerwona kiecka, sliczne szpilki i te nogi, raczej nie miala problemu ze znalezieniem chetnego. Jak tam dalszy ciag po jej powrocie, wiesz kto to byl?
ShoeFind
Posts: 13
Joined: Tue Jun 23, 2015 3:58 am

Re: Cuckold

Post by ShoeFind »

Wiem kto to byl. To znaczy widzialem jego zdjecie. Ja wczoraj nie moglem wytrzmac napiecia i zabawialem sie z jej butami i wyobrazalem sobie jak w niej jest jakis obcy facet. Dziewczyna wrocila do domu grubo po polnocy. Niestety niespodzianki w bucie nie bylo ale tym juz ja sie zajolem. Kochalisy sie jak kroliki a moja erekcja byla taka ze moglbym mury kruszyc. W trakcie ona opowiadala co robili wiec nie raz doszedlem. Bardzo mnie to podniecalo.

Nabralem wiecej apetytu. Chcialbym kiedys namowic ja na podwojna penetracje
jack46
Posts: 391
Joined: Thu Feb 25, 2010 2:16 pm

Re: Cuckold

Post by jack46 »

No to gratuluje spelnienia fantazji, tym bardziej, ze wszyscy zadowoleni. A ten facet wiedzial o tobie?
User avatar
taradocross
Posts: 342
Joined: Thu Dec 13, 2018 10:29 am

Re: Cuckold

Post by taradocross »

put more pics!
Brasil
Homem
Hetero
Mais gosto de vestir salto altos de mulheres em bazar brechos e lojas amo gozar nos saltos da minha esposa vestir eles
Batalhando para ser corno
Me conheça sou uma pessoa legal
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests