Mocno uzywane buty Adidas do sprzedania

Moderators: Richie, Jess, minni, cumheels, Mrs.HB, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, pumpscummer

Post Reply
mangus007

Mocno uzywane buty Adidas do sprzedania

Post by mangus007 »

Witam. Na wstepie zaznaczam, ze caly opis jest godny ze stanem faktycznym, a sprzedaje je, bo kreci mnie, ze ktos moglby sie nimi bawic. Buty naleza do mojej partnerki. Za darmo oddac nie moge, bo ona po prostu sie na to nie zgodzi, wiec moze uda sie sprzedac.

Buty byly zakupione ok czerwiec/lipiec 2020. Sa uzywane glowie do pracy. Praca wiekszosc czasu na swiezym powietrzu lub aucie. Zdarzalo sie, ze byly na nogach 5 dni tygodniu w pracy, a pozniej jeszcze przez weekend. Wielkorotnie przepocone, zdarzalo sie, ze rowniez przemoczone. Sa powycierane w srodku, zrobilo sie kilka dziur od noszenia, ale jak sa na nogach to tego nie widac, wiec nadal noszone. Aczkolwiek zbliza sie ich koniec i moja marudzi mi o nowych, wiec to najlepszy moment, zeby sprzedac. Buty byly raz w pralce ok 4/5 miesiecy temu. Jesli ktos chcialby kupic, to prosze o propozycje na priv. Odbior osobisty mozliwy w polnocnej wielkopolsce. Rozmiar 38.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image
kswr.pl

Re: Mocno uzywane buty Adidas do sprzedania

Post by kswr.pl »

Bardzo fajana opcja. Szkoda, ze ten model zupelnie mnie nie kreci, bo chetnie bym kupil. Zwlaszcza w takim stanie :)
mangus007

Post by mangus007 »

W pelni rozumiem, bo tez tak mam, ze dany model musi mi sie podobac. Ale akurat w przypadku tych butow, przekonalem sie do nich w trakcie uzytkowania ich przez partnerke ;)
mangus007

Post by mangus007 »

Niestety, nie bylo zainteresowania, a moja kupila juz nowa pare, wiec te musialem wyrzucic do smieci, bo juz i tak nie bedzie nosic

Image
kswr.pl

Post by kswr.pl »

I teraz pytanie - pierwszy kwietnia czy faktycznie poszly :D
mangus007

Post by mangus007 »

Heheh, tu mnie masz, drobny zarcik z okazji 1 kwietnia :P Buty oczywiscie nie zostaly wyrzucone :)
Kamilg33

Post by Kamilg33 »

W jakiej cenie i czy jeszcze aktualne ? :)
mangus007

Post by mangus007 »

Sytuacja wyglada tak, ze buty od kilku dni nie byly na nogach, ale oczywiscie mozna to zmienic. Nie wiem jaka cena, zaproponuj cos na priv to sie dogadamy :P
Post Reply