someone from serbia here

A shoejob, or heeljob, similar to a handjob, requires the involvement of a female. There are various ways a woman can be involved, whether she is wearing shoes while they are being cum on, she is jerking someone off into her shoes, licking cum off her shoes, etc. Shoe masturbation, shoe cumming or shoe fucking requiring no female involvement belongs in the Shoe Cumming Forum below.

Moderators: Only Pumps, Richie, Jess, minni, sh03s, cumheels, Mrs.HB, redwedge, Heelexploder, german bootlover, heelbone, HighHeelFetish.org, Bound&Milked, Tamaris

drndroida
Posts: 3
Joined: Mon Apr 29, 2013 12:03 pm

Re: someone from serbia here

Post by drndroida »

Obozavam shoejob, sto se se fetisha tice obozvam iskljcivo nanule. Ne znam zasto je to tako ali najlepsa mi je zenska noga u nanulama, platforme ili na stiklu, nije vazno. Kada dodje leto meni nije dobro bukvalno, ako je neka devojka u mojoj blizini koja ih nosi ja ne znam sta da radim ne prestajem da buljim, znojim se i poludim totalno, a jos ako se igra sa njima to je haos, kao i kada cujem sljapkanje peta o nanule. Imam komsinicu koja ih nosi cesto ( drvene platforme ) i nije mi dobro svaki put kad je vidim njima. Jedino sto mi se ne svidja to je sto je moda ovih godina otisla u x i nisu vise tako popularne, ali kada se setim perioda do 2010-te bile su ekstremno popularne i mislim da od tada imam problema sa vratom okrecuci se za istim :D
User avatar
footfetis
Posts: 243
Joined: Mon Feb 13, 2012 1:52 pm
Location: serbia
Contact:

Re: someone from serbia here

Post by footfetis »

oh da nanule extra ja volim i sandale na stiklu i one su super ili one nocne papucice uf,,,,odakle si brate
stikle
Posts: 1
Joined: Wed Mar 09, 2016 5:52 pm

Re: someone from serbia here

Post by stikle »

Ima bre kako nema, drkam na stikle svaki dan!
crazy4shoe
Posts: 5
Joined: Mon Jan 25, 2010 1:30 pm

Re: someone from serbia here

Post by crazy4shoe »

Pozdrav zemljak :D
User avatar
footfetis
Posts: 243
Joined: Mon Feb 13, 2012 1:52 pm
Location: serbia
Contact:

Re: someone from serbia here

Post by footfetis »

drago mi je da nas ima,,,,,a da li ima i nasih zemljakinja istomisljenica pitanje je
deksars
Posts: 3
Joined: Wed Dec 10, 2014 8:14 am

Re: someone from serbia here

Post by deksars »

Pozdrav svima....lepo da nas ima toliko....
Bilo bi lepo i neki nas forum da imamo !!
User avatar
footfetis
Posts: 243
Joined: Mon Feb 13, 2012 1:52 pm
Location: serbia
Contact:

Re: someone from serbia here

Post by footfetis »

da to bi bilo bas ok,jer verujem da nas ima dosta,,,,pa da se i neke nase zene jave koje vole isti nas fetis pa da se dopunimo,,,,pozz svima
Shoejob99
Posts: 1
Joined: Thu Feb 25, 2010 5:29 am

Re: someone from serbia here

Post by Shoejob99 »

Ima i jos jedan :D meni su fetish cizme preko kolena, odlepim kad ih vidim :shock: inace takodje obozavam kad vidim najlonke :)
User avatar
footfetis
Posts: 243
Joined: Mon Feb 13, 2012 1:52 pm
Location: serbia
Contact:

Re: someone from serbia here

Post by footfetis »

mogli bi i da ubacujete i slike onog fetisa koji volite najvise....cisto da se vidi pozz
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests